Wyniki III Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Giulio Perottiego w Ueckermünde
Nagrody główne
GRAND PRIX
ufundowane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej w Warszawie
LEE SUK-YOUNG / Korea Południowa
http://youtu.be/-w6w9_NDmL0
Grupa A
I
I Nagroda
ufundowana przez AGRAR Service GmbH, Strasburg
Ondrej Potucek / Czechy
http://youtu.be/wr0kedmtA6w
II Nagroda
nie przyznano
III Nagroda
nie przyznano
II
I Nagroda
ufundowana przez Ueckermünder Wohnungsbaugesellschaft mbH, Ueckermünde
Michał Rudziński / Polska
http://youtu.be/sF4m61jH950
II Nagroda
nie przyznano
III Nagroda
nie przyznano
III
I Nagroda
nie przyznano
II Nagroda
ufundowana przez Spółkę Prawniczą Kopp Kirchhof Heusler
Radosław Góra / Polska
http://youtu.be/CasBzRgHz_Q
III Nagroda
ufundowana przez Firmę Wolf System GmbH, Osterhofen
Aleksandra Szmyd / Polska
http://youtu.be/g8vjWAW2HSA
Grupa B
I (Licencjat)
I Nagroda
ufundowana przez Firmę Remondis Ueckermünde GmbH
Michał Dembiński / Polska
http://youtu.be/-vsBnNt_cco
II Nagroda
ufundowana przez Ueckermünder Tief- und Straßenbau GmbH oraz przez GKU mbH, Eggesin
Johanna Knauth / Niemcy
http://youtu.be/8ZCxy4XCte4
Hubert Zapiór / Polska
http://youtu.be/3sg8P2daEhw
III Nagroda
ufundowana przez Ameos Klinikum Ueckermünde
Farrah El Dibany / Egipt
http://youtu.be/ziFAKK4V3EQ
II (Magisterium)
I Nagroda
ufundowana przez Firmę STEFFEN GmbH, Friedland
Robert Elibay Hartog / Niemcy
http://youtu.be/DYUQ0VnzCcA
II Nagroda
ufundowana przez Antax Steuerberatungsgesellschaft mbH, Ueckermünde
Yvonne Prentki / Niemcy
http://www.youtube.com/watch?v=SE1jOvpcUhE
III Nagroda
ufundowana przez Firmą Robert Kriewitz, Ueckermünde
Elena Patsalidou / Cypr
http://youtu.be/shOufnQg0Oo
Nagrody specjalne
Nagroda Specjalna dla Najpiękniejszego Głosu Sopranowego
ufundownw przez Re/MAX TARGET, Thomas Michaelis, Ueckermünde
Johanna Knauth / Niemcy
http://youtu.be/RbaeqFHMZVo
Nagroda Specjalna dla Najpiękniejszego Głosu Mezzosopranowego
ufundowana przez "Musikmuschel" Waltraut Eberbach, Ueckermünde
Elwira Janasik / Polska
http://youtu.be/RyZamwinh1o
Nagroda Specjalna im. Giulio Perottiego dla Najpiękniejszego Głosu Tenorowego
ufundowana przez Miasto Seebad Ueckermünde
Byung Sun Kang / Korea Południowa
http://youtu.be/rxJ9NnyxoaE
Nagroda Specjalna dla Najpiękniejszego Głosu Barytonowego
ufundowana przez Prawnika Andreasa Franza, Torgelow
Lee Suk-Young / Korea Południowa
http://youtu.be/O-_Ero4m0mc
Nagroda Specjalna dla Najpiękniejszego Głosu Basowego
ufundowana przez Firmę Bordihn, Ueckermünde
Michał Dembiński / Polska
http://youtu.be/bwBV_mRCwzw
Nagroda Specjalna za Najlepszą Interpretację Pieśni z Kraju Ojczastego
ufundowana przez Steakhouse La Pampa Ueckermünde
Lee Suk-Young / Korea Południowa
za pieśń "Oh Mountain" - Dona-su Sin
http://youtu.be/2IKpJdFCs3U
Nagroda Specjalna za Najlepszą Interpretację Arii Klasycznej
ufundowana przez Haralda i dr Heidemarie Winter, Mönkebude
Sonia Warzyńska / Polska
za arię Susanny "Giunse alfin il momento" z opery "Le nozze di Figaro"
http://youtu.be/flye-HYa5qo
Nagroda Specjalna za Najlepszą Interpretację Arii Barokowej
ufundowana przez Biuro Inżynierów D. Neuhaus & Partner GmbH, Anklam
Yvonne Prentki / Niemcy
za arię "Jauchzet Gott in allen Landen" z kantaty "Jauchzet Gott in allen Landen" J. S. Bacha
http://youtu.be/JvoL4DhZQYE
Nagroda Specjalna za Najlepszą Interpretację Arii z kantaty, mszy lub z oratorium
ufundowana przez Hotel am Markt Ueckermünde
Mariya Ponomareva / Rosja
za arię "Aus Liebe will mein Heiland sterben" z Pasji wg św. Mateusza J. S. Bacha
http://youtu.be/66NTkwO0Wd0
Nagroda Specjalna za Najlepszą Interpretację Pieśni Niemieckiej
ufundowana przez Sparkasse Ueckermünde
Robert Elibay-Hartog / Niemcy
za pieśń "Schöne Wiege meiner Leiden" Roberta Schumanna
http://youtu.be/NZkVORdpinE
Nagroda Specjalna PWM za Najlepszą Interpretację Polskiej Pieśni
- zeszyty nutowe muzyki wokalnej kompozytorów polskich oraz książka o Ewie Podleś
Natalia Piechowiak / Polska
za pieśń "Brzozy" Władysława Żeleńskiego
http://youtu.be/sUmDFyE4c4U
Nagroda Specjalna PWM za Najlepszą Interpretację Polskiego Utworu z XX lub z XXi wieku
- zeszyty nutowe muzyki wokalnej kompozytorów polskich oraz książka o Ewie Podleś
Yvonne Prentki / Niemcy
za pieśń "Samotny księżyc" Karola Szymanowskiego
http://youtu.be/yHuobsQxvxg
Nagroda Specjalna "Musikfreunde am Haff" e.V. dla Najlepiej Zapowiadającego się Młodego Talentu Wokalnego
Hubert Zapiór / Polska
http://youtu.be/TjSY2ocpbAA
Nagroda Publiczności za Wyjątkową Prezencję Sceniczną
Yiqing Qin / Chiny
http://youtu.be/aTX-8RvxKEE
Nagroda Specjalna za Najlepszy Akompaniament
ufundowana przez dra Rolfa Jürgena Schrödera
Małgorzata Kluźniak-Celińska / Polska
Lista laureatów (17.10.2013)
Can't see this document? Click Me
">http://www.internationaler-perotti-gesangswettbewerb.de/files/Preistraegerliste_2013.pdf{/pdf}
Uczestnicy Rundy III (15.10.2013)
Can't see this document? Click Me
">http://www.internationaler-perotti-gesangswettbewerb.de/files/Teilnehmer_der_Runde_III_2013.pdf{/pdf}